Referanslar


Projenin inşaat aşamasından açılış aşamasına kadar olan tüm geliştirme çalışmaları, satış pazarlama stratejilerinin belirlenip satış planının hazırlanması ve uygulaması, işletme sisteminin kurulması, personelin yerleştirilmesi ve açılış yapılması.

Tesis Özellikleri : 170 üniteden oluşan villa tipi bağımsız konaklama üniteleri 66 yataklı 3 yıldızlı otel, 2 restaurant, 3 bar, açık ve kapalı yüzme havuzları, açık ve kapalı spor alanları, binicilik klübü,mağazalar, toplantı salonları ve bir çok rekreasyonel bölümleri içerisinde bulunduran bir tatil köyü.

Otelin tüm yönetim sistemlerinin kurulması, tüm bölümlerin çalışma ve işletim sistemlerini içeren manuel, prosedür ve standartların hazırlanması. Yurt içi ve yurt dışı satış anlaşmalarının danışmanlık çalışmaları satış pazarlama planının hazırlanması. Personel eğitim programlarının hazırlanıp yönetim kadrosunun ve diğer personelin eğitimi.

Tesis Özellikleri : 350 oda, 2 restaurant, 4 bar, açık ve kapalı havuzlar, açık ve kapalı spor alanları, kuaför, çamaşırhane ve temizlik hizmetleri Türkiyenin en kapsamlı Thalaaso terapi merkezi ve toplantı salonlarından oluşmaktadır.

Villa ve apart sahiplerine yönelik Temizlik,çamaşırhane,restaurant, bar, spor ve sağlık klübüThalasso terapi merkezi gibi tüm hizmetlerin reorganizasyonu ve, geliştirilmesi. Hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalar. Tüm departmanların prosedür ve standartlarının hazırlanması ve eğitimi. Satış pazarlama planının hazırlanması.

Tesis Özellikleri : Uluslararası standartlarda Avrupanın 3. büyük golf sahası ve Binicilik Kulübü ile baraber 900 kişi kapasiteli apart daire ve villalar dan oluşan konaklama üniteleri, 232 yatak kapasiteli Delux otel ve restaurantlar, Thalgo sağlık çiftliği, barlar, toplam 600 kişi kapasiteli toplantı salonları, çocuk klübü, kapalı havuz ve alışveriş merkezinden oluşan Kulüp tesisleri.

Ankara Çankaya da 120 odalı de luxe suit otel fizibilite ve konsept geliştirme çalışması

İşletmenin manuel ve operasyon prosedürlerinin oluşturulması,Personele eğitim programı hazırlanması ve verilmesi,Hizmet kalitesi ve satış arttırıcı verimlilik çalışmaları,Mutfak Standartlarının HACCP e uygun hale getirilmesi,Menü konsept geliştirme çalışmaları
Ankara da 5 yıldızlı otel fizibilite, Pazar araştırması ve konsept geliştirme çalışması.
120 yataklı butik otel projesinin konsept geliştirme, fiziksel proje planlaması ve açılış öncesi geliştirme çalışmaları.
Denetim ve Eğitim ihtiyaçları analizi çalışması

Otium Zeynep Otel Belek, Otium Art Otel Kemer, Otium Blue Otel Kiriş,Denetim, Yönetim Danışmanlığı

5 yıldızlı 280 odalı Otel Konsept Geliştirme ve Fizibilite çalışması.
5 yıldızlı otel Konsept Geliştirme ve Fizibilite Raporu – Atatürk Havalimanı Bölgesi
Fizibilite ve Pazar Araştırması raporu Proje Geliştirme ve Yönetimi

Mısır ve Türkiye Otel fizibilite , Proje Geliştirme & Yönetim Danışmanlığı
Proje ve Konsept Geliştirme Danışmanlığı
Operasyon ve kalite denetim Danışmanlığı
Proje Geliştirme Mimari Konsept Danışmanlığı
Kiralama sözleşmesi, Konsept geliştirme, Renovasyon ve Yönetim Danışmanlığı.
Kiralama sözleşmesi, Konsept geliştirme, Renovasyon ve Yönetim Danışmanlığı.
Kiralama sözleşmesi, Konsept geliştirme, Renovasyon ve Yönetim Danışmanlığı.
Yönetim Danışmanlığı
Konsept Geliştirme, Renovasyon ve Tasarım Danışmanlığı
Konsept geliştirme, Dekorasyon, makine ekipman satınalma danışmanlığı
Fizibilite,Pazar Araştırması ve Konsept Geliştirme Çalışması